به ما بپیوندید

این ایرانیه" مشتاق یاری، همفکری و همکاری شما در زمینه‌های گوناگونی است که در این وب‌گاه آمده و یا هنوز نیامده است. اگر نظر یا پیشنهادی برای همکاری با ما دارید، حتی اگر زمینه مرتبط با آن را در "این ایرانیه" ‌نمی‌بینید، با ما در میان بگذارید. ما از ایده‌های نو در حد امکان و گسترۀ مأموریتی که برای خود قائلیم، استقبال می‌کنیم.

مجموعه کتاب‌های "از ایران چه می‌دانم؟" تا کنون با همکاری اساتید، نویسندگان و صاحب‌نظران رشته‌های گوناگون مرتبط با تاریخ، فرهنگ، هنر، جغرافیا و جامعۀ ایران شکل گرفته و بالیده است. اما هنوز راه نرفته بسیار دارد و موضوعات و مباحث مختلفی دربارۀ ایران و ایرانی وجود دارد که مجال پرداختن به آن‌ها تا کنون فراهم نشده است ز شما صاحب‌نظر، پژوهشگر، نویسنده، و به طور کلی دوستدار ایران و ایرانی دعوت می‌کنیم ما را در این مهم یاری دهید تا اطلاعاتی صحیح و خواندنی دربارۀ مردم، سرزمین، فرهنگ و تاریخ ایران به نسل جوان ایران و مردم جهان ارائه دهیم.

همچنین هنرمندان و صنعتگران زرین‌پنجۀ ایرانی را که چون ما دغدغۀ حفظ، گسترش و کاربرد صنایع و هنرهای ایرانی به ویژه هنرهای سنتی و صنایع دستی زیبای ایرانی را در زندگی امروز دارند، به همیاری و همکاری فرا می‌خوانیم. امیدواریم معرفی و فروش آثار هنری و صنایع دستی اصیل و باکیفیت در وب‌سایت "این ایرانیه"، علاوه بر دستیابی به هدف پیش‌گفته، گامی در جهت حفظ شأن و جایگاه شایستۀ هنرمندان و استادکاران صنایع دستی اصیل ایرانی و حمایت مادی و معنوی از این گنجینه‌های گرانقدر باشد.

در انتظار تماس شما هستیم:  [email protected]